Post thumbnail

Zaczynamy!

Napisał: Charli 28 czerwca 2019

Serdecznie witamy na podstronie dotyczącej ligi NoToSport E-Sport League – Counter Strike: Global Offensive. Już 30 czerwca 2019 kończą się zapisy, a niecały tydzień później – 6 lipca ruszamy już z pierwszą kolejką gier.

Wszystkie drużyny rozgrywać będą spotkania ligowe w formacie „Best of 3”, mecz i rewanż, każdy z każdym, minimum jeden mecz w tygodniu. 4 najlepsze drużyny przechodzą do play-off i mierzą się tam w formacie „Best of 5” – jedno spotkanie.

Cały pierwszy sezon rozgrywany będzie online, każdy uczestnik na własnym, sprawdzonym sprzęcie. Jednak osoby postronne będą mogły oglądać niektóre spotkania, ponieważ zamierzamy transmitować najciekawiej zapowiadające się mecze w kolejce.

Rozlosowanie ramowego terminarza spotkań odbędzie się we wtorek, 2 lipca 2019 roku. Narzucamy drużynom z kim mają zagrać w danej kolejce i danym tygodniu, nie narzucamy jednak konkretnej daty – kapitanowie muszą się porozumieć o dokładnym terminie spotkania. Dzięki temu wszystkie drużyny, powinny mieć możliwość rywalizowania w pełnym i optymalnym składzie.

Wszystkie drużyny mają prawo do zgłoszenia zawodników rezerwowych (maksymalnie dwóch). W przypadku niezgłoszenia żadnego zastępcy przed rozpoczęciem ligi, drużyna ma prawo zgłosić maksymalnie jednego rezerowego, jednak za naszą zgodą.

Koordynatorem Counter Strike jest Sebastian Skolasiński i pomagać mu będzie Rafał Gadzała.
sebastian@esport.notosport.pl
rafal@esport.notosport.pl

zdj. Engadget

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *